Новини

Дізнайтеся про свою хворобу. Неосвіченість - найстрашніший ворог будь-якого хворого. Щоб подолати страх, потрібні знання. Вони допоможуть отримати реалістичне уявлення про хворобу і задати конкретні питання лікарю.

Ведіть щоденник самопочуття. З часом ви його перечитаєте і зможете зрозуміти, що з вами сталося.
Дізнайтеся, яке лікування покривається вашою страховкою, а яке - ні, щоб заздалегідь знати, до чого бути готовим.

Суворий діагноз «рак» здатний довести до відчаю будь-яку людину, особливо якщо шанси на одужання мізерно малі. Крім того, що саме по собі захворювання супроводжується низкою негативних факторів, однією з найважливіших проблем є емоційне сприйняття, реакція особистості на саму недугу. Враховуючи те, якими саме будуть ці самі реакції, неабиякою мірою залежить успіх проведеного лікування в цілому. Має місце істотний розрив між сучасними методами лікування, які постійно вдосконалюються й ускладнюються та базуються на науковій основі, і рівнем пізнань реально практикуючих лікарів про нюанси психологічних моментів онкологічного хворого. Саме ця різниця надає неабиякий вплив на те, яким буде характер лікування, його перебіг й ефективність. Усі ці моменти в чималому ступені впливають на тривалість життя людини.

Проблема онкологічного хворого полягає не тільки у ранньому виявленні раку та проведенні необхідного лікування, але і в його реабілітації.

Сутність реабілітації взагалі передбачає відновлення здоров'я осіб з обмеженими фізичними і психічними здібностями з метою досягнення максимальної фізичної, психічної, соціальної і професійної повноцінності.

По суті, як уже зазначалося, реабілітація - це практичне здійснення оптимальної для кожного інваліда програми відновлення здоров'я, яка забезпечує створення для нього найбільш сприятливих фізичних, психічних і соціальних умов життя. Соціальна ж реабілітація передбачає активний вплив на особистість хворого шляхом організації відповідного способу життя, відновлення втраченої або ослабленої особистої соціальної значущості інваліда. Збереження соціального статусу хворого, повернення його до активного життя неможливе без відтворення його психологічної цілісності.

Ліки від Мед-трейд

Наші ліки відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: м. Київ, проспект Повітрофлотський 54, офіс 501
Тел: +38 (044) 248-25-25
Факс: +38 (044) 248-25-25
Пошта: info@med-trade.com.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…