Дізнайтеся про свою хворобу. Неосвіченість - найстрашніший ворог будь-якого хворого. Щоб подолати страх, потрібні знання. Вони допоможуть отримати реалістичне уявлення про хворобу і задати конкретні питання лікарю.

Ведіть щоденник самопочуття. З часом ви його перечитаєте і зможете зрозуміти, що з вами сталося.
Дізнайтеся, яке лікування покривається вашою страховкою, а яке - ні, щоб заздалегідь знати, до чого бути готовим.

uznajte o bolezni


По можливості - продовжуйте жити звичайним життям. Може здатися, що рак затьмарив собою все. Однак, у вас залишається звичайне життя - наприклад, сім'я, робота по гомсподарству, друзі, прогулянки - не варто замикатися в собі і вважати, що життя закінчилося. Психологи довели, що люди з міцними сімейними зв'язками швидше одужують від будь-яких хвороб.


Шукайте спільноти пацієнтів і групи підтримки. Їх можна знайти де завгодно - в лікарні, де ви будете лікуватися, в інтернеті або в поліклініці. Приймайте допомогу і говоріть про свою хворобу - ви не самотні!
Уникайте емоційного негативу. Іноді джерелом таких переживань стають близькі люди, які просто не знають, як реагувати, коли дізнаються, чим ви хворі. Їм можна дати почитати статистичні викладки - адже зараз багато видів раку вже не є вироком, а виліковним захворюванням. Не бійтеся висловлювати своє ставлення, говорити, що хочете побути на самоті. Тут цілком можна і потрібно побути егоїстом, оскільки головне зараз - вилікуватися, з усім іншим ви впораєтеся потім.


Поділіться тим, що дізналися. Ви пережили рак і перемогли його. Вам є, що сказати людям, які знаходяться на початку шляху. Ідіть у групу підтримки і допоможіть тим, хто тільки почав боротьбу.

теги
Детальніше в цій категорії: « Cуворий діагноз
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ліки від Мед-трейд

Наші ліки відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: м. Київ, проспект Повітрофлотський 54, офіс 501
Тел: +38 (044) 248-25-25
Факс: +38 (044) 248-25-25
Пошта: info@med-trade.com.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…