Про якість генеричних лікарських засобів ТОВ «Мед-Трейд». 

Що собою являють генеричні лікарські засоби?

Генеричні лікарські засоби є еквівалентами оригінальних лікарських засобів, термін дії патентів яких вийшов або їх не було взагалі. Вони містять такі ж активні складові, що й оригінальні лікарські засоби. Генеричні лікарські засоби також еквівалентні до оригінальних препаратів щодо якості, ефективності та безпеки. Це підтверджено терапевтичною практикою, а також документацією свідоцтва про реєстрацію та дослідженнями біологічної еквівалентності. Генеричні лікарські засоби також набувають більшого значення в світі, тому що пропонують ту ж саму якість, але більш привабливі за ціною, а також є прийнятною альтернативною формою лікування в порівнянні з оригінальними лікарськими засобами.

Генеричні лікарські засоби Тов «Мед-Трейд» пропонують додаткові переваги.

Відповідно до стратегії Тов «Мед-Трейд» ми працюємо з відомими в світі компаніями - виробниками генеричних лікарських засобів з додатковими перевагами: високоякісні продукти за прийнятною ціною.

Якість, ефективність та безпека.

Якість АФІ (активного фармацевтичного інгредієнту) наших ліків підтверджено за допомогою різноманітного лабораторного тестування із застосуванням найбільш чутливих, надійних та дієвих аналітичних методів та обладнання. Із покращеним синтезом та процесом дослідження генеричні АФІ можуть бути навіть вищої якості, ніж АФІ оригінального виробника.

Сертифікат відповідності монографіям Європейської фармакопеї (CoS), випущений Європейським директоратом з якості лікарських засобів (EDQM - ЄДЯЛ) є найвищим стандартом якості в Європі. Він підтверджує, що АФІ відповідають Європейським фармацевтичним стандартам. Виробники, що постачають ліки Тов «Мед-Трйд» мають такі сертифікати для цілого ряду АФІ.

Генеричні лікарські засоби Тов «Мед-Трейд» еквівалентні оригінальним. Фармацевтична еквівалентність підтверджена тестами з контролю якості in vitro, а терапевтична - за допомогою тестів in vivo та досліджень біологічної еквівалентності. В обох випадках генеричні лікарські засоби порівнювалися з такими самими в оригінальних виробників лікарських засобів.

Ефективність та безпека продуктів Тов «Мед-Трейд» також регулярно перевіряється та підтверджується на практиці. Обширні клінічні дослідження складають частину дореєстраціного (фаза III), а також післяреєстраційного (фаза IV) процесу дослідження та роботи з фармацевтичної еквівалентності.

Детальніше в цій категорії: Нагляд за безпекою лікарських засобів »
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі

Ліки від Мед-трейд

Наші ліки відповідають вимогам національних і світових стандартів щодо якості, їх закуповують і систематично використовують більшість медичних закладів України для лікування онкологічних і інших захворювань,
ціна яких є життя людини!

Контакти

Адреса: м. Київ, проспект Повітрофлотський 54, офіс 501
Тел: +38 (044) 248-25-25
Факс: +38 (044) 248-25-25
Пошта: info@med-trade.com.ua
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…